Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Chalet La Marmotte - 12 personen

Saint-Sorlin-d'Arves, Frankrijk

 

chalet-la-marmotte-12-personen
Favoriet 
 

v.a. 554

  • Beoordeeld met een 9.3
    (3 reviews)
  • 4 sterren
  • Max. 12 personen
  • Woonoppervlak: 150 m²m2

Bekijk vrije data

Vakantiehuis delen

Chalet La Marmotte - 12 personen in Saint Sorlin d'Arves

Chalet La Marmotte is gelegen in het sfeervol bergdorp Saint Sorlin d’Arves, in het grote skigebied Les Sybelles. Het chalet bevindt zich op 750 m afstand van de skilift Plan du Moulin Express. Op 30 m afstand van het chalet vertrekt een gratis skibus, deze brengt je gemakkelijk en snel naar de skilift of naar het dorpcentrum. In het dorp zijn er ook sleepliften, groene pistes voor beginners en een skischool. Verder vind je in het centrum een gezellige après-ski, diverse goede restaurantjes, een paar supermarkten en winkeltjes, een bowling en een kinderopvang.
Naast skiën en snowboarden is het in het centrum van Saint Sorlin d'Arves ook mogelijk om een tocht te organiseren op raquettes, met een sneeuwscooter, sledehonden of te gaan langlaufen of parapenten.
Het chalet is recent gerenoveerd en beschikt over een ruime woonkamer met open haard (haardhout is gratis indien voorradig), gratis Wi-Fi, een bubbelbad, een balkon op het zuiden met uitzicht op de omliggende bergen en een grote skiberging. Daarnaast beschikt het chalet ook over een sauna waar je na een dag op de ski's heerlijk kunt ontspannen. Bij het chalet zijn er twee privé-parkeerplaatsen en een laadpaal voor elektrische auto's.
Jongerengroepen en feestgroepen zijn in dit chalet niet toegestaan.
  • Internet (WiFi)
  • Whirlpool / bubbelbad
  • Internet via Wi-Fi
  • Open haard / houtkachel
  • Sauna (privé)
  • Wasmachine
Beschikbaarheid Prijs
Van 13-12-2025 t/m 20-12-2025 (7 dagen) 554,- Boek
Van 03-01-2026 t/m 10-01-2026 (7 dagen) 629,- Boek
Van 10-01-2026 t/m 17-01-2026 (7 dagen) 629,- Boek
Van 17-01-2026 t/m 24-01-2026 (7 dagen) 662,- Boek
Van 24-01-2026 t/m 31-01-2026 (7 dagen) 678,- Boek

Bekijk alle vrije data

Top vakantiehuizen in Frankrijk

6 pers.
Appartement Club MMV Le Coeur des Loges Confort - 4-6 personen

Vanuit Résidence Le Coeur des Loges in Les Menuires stap je 's morgens meteen op de ski's! Deze nieuwgebouwde résidence (2016) bevindt zich namelijk direct aan de blauwe piste. Via deze piste kun je naar de stoeltjesliften Tortellet of Le Bettex sk..

Les Menuires

24 pers.
Chalet Père Gaspard - 24 personen

Het mooie chalet Père Gaspard heeft een ideale ligging in het dorpje Villaroger. Het chalet bevindt zich namelijk direct aan de skipiste, waardoor je 's ochtends meteen de ski's kunt onderbinden en op pad kan gaan! De stoeltjeslift ligt op slechts 1..

Villaroger

20 pers.
Chalet Loriquet Jaune - 16-20 personen

Chalet Loriquet Jaune beschikt o.a. over een thuisbioscoop met 3D-scherm, ruim balkon met buiten-whirlpool en sauna, ruimte met pooltafel en tafelvoetbal, internetverbinding (Wi-Fi) en een centrale open haard in de woonkamer...

Le Bettaix

4 pers.
Appartement Atria-Crozats - 2-4 personen

Résidence Atria-Crozats is gelegen in de wijk Les Crozats, in het autovrije dorp Avoriaz. De résidence bestaat uit 199 appartementen, verdeeld over drie gebouwen. De appartementen hebben een ideale ligging direct aan de piste. Via de piste bereik j..

Avoriaz