Hôtel Hôtel Le Chamois in La Clusaz
Genesteld in de gewilde regio Noord-Savoye van de Franse Alpen, wacht uw skivakantiewoning op u in La Clusaz. Gelegen in het hart van een uitzonderlijk beschermd gebied, biedt dit traditioneel ingerichte gebouw de perfecte mix van rust en gemak, op slechts vijf minuten lopen van het levendige centrum van het skioord La Clusaz met zijn complete aanbod aan faciliteiten en voorzieningen. Naast de aantrekkelijke architectuur, met balkons en terrassen die zijn ontworpen om de zuidelijke ligging optimaal te benutten en een adembenemend panoramisch uitzicht op de majestueuze Aravis-bergen te bieden, biedt het een ongeëvenaarde directe toegang tot de skipistes via een handige voetgangersbrug die rechtstreeks naar de Bossonnet-skiliften leidt. Bovendien kunnen gasten voor een nog aangenamer verblijf genieten van de verjongende ervaringen die worden aangeboden in de Spa Payot La Clusaz, een speciale wellnessruimte (vooraf reserveren en entreegeld vereist) met:
- Aquatisch circuit (160 m²)
- 8 behandelcabines, waarvan 2 dubbele
- 2 cabines met hydromassagebaden
- Hammam
- Sauna
- Ontspanningsruimte met kruidenthee beschikbaar
Extra faciliteiten tot uw beschikking zijn:
- Wasserette (tegen betaling)
- Ondergrondse parkeergarage (tegen betaling)
- Kinderspeelplaats
- Gratis wifi
- Verwarmd buitenzwembad
- Restaurant
- Ontbijtruimte met ontbijtservice inbegrepen in het Bistro Restaurant Les 2 Mules
Dit prestigieuze vakantiecomplex ligt op korte loopafstand van La Clusaz en bestaat uit 5 grote chalets gebouwd in de typische bouwstijl van de regio Savoie en biedt gemakkelijke toegang tot de vele activiteiten en diensten die beschikbaar zijn in het resort. Het complex herbergt vakantiehuizen in 30 hotelkamers in het Prestige Hotel **** Le Chamois en appartementen voor 2 tot 8 personen in de Prestige Residence Mendi Alde met ingerichte kitchenette (keramische kookplaat, magnetron, vaatwasser) en een badkamer met bad of douche met toilet. Alle accommodaties zijn voorzien van tv en gratis WiFi, een balkon of terras.
Tot uw beschikking:
Spa Deep Nature (850m²) (extra kosten) : Balneotherapiezone met
watercircuit (260m²) ontworpen door Serge Blanco, 8 behandelingscabines, waarvan 2 tweepersoons, en 2 met hydromassagebaden, hamam, sauna, ontspanningsruimte , theewinkel, "Mon premier spa" -behandelingen aangepast voor kinderen.
Let op : vooraf reserveren noodzakelijk, 2 uur max. / Sessie, kinderen zijn welkom vanaf 4 jaar elke ochtend en woensdagmiddag (14.00 tot 18.00 uur)
Wasserij faciliteiten (tegen betaling), ondergrondse parkeergarage (extra kosten), kinderspeelplaats en gratis Wifi-toegang, verwarmd buitenzwembad, zwembad, ontbijtzaal met ontbijtservice (extra kosten).