Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

Résidence Horizon Morgat 2p D4

Crozon, Frankrijk

 

residence-horizon-morgat-2p-d4residence-horizon-morgat-2p-d4residence-horizon-morgat-2p-d4residence-horizon-morgat-2p-d4residence-horizon-morgat-2p-d4
Favoriet 
     

    v.a. 456

    • Max. 4 personen
    • 1 slaapkamer(s)

    Bekijk vrije data

    Vakantiehuis delen

    Résidence Horizon Morgat 2p D4 in Crozon

    Uw vakantiebestemming ligt op 700 meter afstand van het strand en het centrum. De residentie bestaat uit 95 huizen verdeeld in kleine blokken. Paden verbinden de diensten en recreatieve gebieden van de accommodatie met elkaar, speciaal voor de wandelaars. U vindt de parkeerplaatsen bij de ingang van de residentie. De vakantieaccommodaties zijn verdeeld in eilanden. Het huis, duplex, van twee kamers voor vier personen tot vier kamers voor acht personen, zijn volledig ingericht, keukenhoek met keramische kookplaten, magnetron, afwasmachine, badkamer, aparte toilet en een gratis televisie.



    2 duplexkamers voor 4 personen (ca. 33 m²)
    Woonkamer met uittrekbare slaapbank voor 2 personen - bed 2 x 80 cm x 190 cm
    Ingerichte kitchenette (2-pits keramische kookplaat, magnetron, vaatwasser voor 12 couverts, waterkoker, elektrisch koffiezetapparaat, koelkast met vriesvak onder het aanrecht)
    Slaapkamer met 2 eenpersoonsbedden op halfopen mezzanine (bed 2 x 90 cm x 190 cm boven)
    Badkamer, aparte WC meestal op de begane grond
    Privé-terras met tuinmeubilair
    • Gelegen op vakantiepark

    Top vakantiehuizen in Frankrijk

    6 pers.
    Appartement Club MMV Le Coeur des Loges Confort - 4-6 personen

    Vanuit Résidence Le Coeur des Loges in Les Menuires stap je 's morgens meteen op de ski's! Deze nieuwgebouwde résidence (2016) bevindt zich namelijk direct aan de blauwe piste. Via deze piste kun je naar de stoeltjesliften Tortellet of Le Bettex sk..

    Les Menuires

    24 pers.
    Chalet Père Gaspard - 24 personen

    Het mooie chalet Père Gaspard heeft een ideale ligging in het dorpje Villaroger. Het chalet bevindt zich namelijk direct aan de skipiste, waardoor je 's ochtends meteen de ski's kunt onderbinden en op pad kan gaan! De stoeltjeslift ligt op slechts 1..

    Villaroger

    4 pers.
    Appartement Atria-Crozats - 2-4 personen

    Résidence Atria-Crozats is gelegen in de wijk Les Crozats, in het autovrije dorp Avoriaz. De résidence bestaat uit 199 appartementen, verdeeld over drie gebouwen. De appartementen hebben een ideale ligging direct aan de piste. Via de piste bereik j..

    Avoriaz

    20 pers.
    Chalet Loriquet Jaune - 16-20 personen

    Chalet Loriquet Jaune beschikt o.a. over een thuisbioscoop met 3D-scherm, ruim balkon met buiten-whirlpool en sauna, ruimte met pooltafel en tafelvoetbal, internetverbinding (Wi-Fi) en een centrale open haard in de woonkamer...

    Le Bettaix