Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

 

Lastminute vakantie naar Tale Suite

2081289-6142554
 

v.a. 879

  • Beoordeeld met een 8.4
  • 4 sterren

Bekijk vrije data

Beschikbaarheid Prijs
Vertrek op 4 januari 2026 879,- Boek

Bekijk alle vrije data

Tale Suite in Piedimonte Etneo



In het aangename najaarszonnetje bestel ik op een terrasje een espresso. Ik vraag aan de ober of hij leuke tips heeft voor Sicilië en we raken meteen aan de praat. Hij vertelt me dat deze week de weeromstandigheden perfect zijn om de vulkaan Etna te beklimmen. “Kijk, dat is de vulkaan!” Hij wijst naar rechts. “Het is wel een pittige klim hoor, maar je kunt ook met de lift omhooggaan als je wilt.” Ik geef aan dat ik wel van een stevige wandeling houd. “Dan zal ik je voorstellen aan Gloria, een vriendin van mij. Zij kan je alles vertellen over deze wandeling en het leuke is dat ze de gastvrouw is van een bijzonder plekje verderop. Zal ik je anders even brengen?”

Een paar minuten laten zit ik met Gloria op het terras van Tale Suite te genieten van een glaasje wijn. Vol trots vertelt ze over deze plek en het prachtige restaurant. Als ik haar moet geloven maakt de chef-kok de lekkerste gerechten waarbij creativiteit en respect voor de ingrediënten voorop staan. Een culinair hoogstandje dus!

Ik vertel Gloria dat het me fantastisch lijkt om de Etna te beklimmen deze week. Ze glimlacht en kijkt even weg. “Eliza! Waarom blijf je niet een paar dagen gezellig hier?” Ik begin te stralen. Daar zeg ik natuurlijk geen nee tegen. “Voor vanavond zal ik een reservering voor je maken in het restaurant”, zegt Gloria. Mijn maag begint spontaan te knorren. Ik kan niet wachten!
  • Mandatory:toeristenbelasting: (ter plekke te betalen; verplicht),Pools:buitenzwembad,Regular:receptie;kluisje (op de kamer);wi-fi in openbare ruimte (gratis); op de kamer (gratis); bij de receptie (gratis);bedlinnen inclusief verschoning 1 keer per week;handdoeken inclusief verschoning 2 keer per week;buitenzwembad;schoonmaak kamer 6 keer per week,GeneralFacility:receptie;kluisje (op de kamer);wi-fi in openbare ruimte (gratis); op de kamer (gratis); bij de receptie (gratis);bedlinnen inclusief verschoning 1 keer per week;handdoeken inclusief verschoning 2 keer per week;schoonmaak kamer 6 keer per week;huisdieren toegestaan

Meer lastminute vakanties

8.9/10
MGallery Paris Bastille Boutet

Vertrek: 18 december, 0 dagen
Plaats: Parijs, Frankrijk

8.9/10
Maison Albar s Le Diamond

Vertrek: 18 december, 0 dagen
Plaats: Parijs, Frankrijk

8/10
Best Western Aulivia Opera

Vertrek: 18 december, 0 dagen
Plaats: Parijs, Frankrijk

9/10
Madeira Gardens

Vertrek: 18 december, 0 dagen
Plaats: Funchal, Portugal

7.3/10
Adagio Paris Tour Eiffel

Vertrek: 18 december, 0 dagen
Plaats: Parijs, Frankrijk

8.3/10
Hotel Best Western Victor Hugo

Vertrek: 18 december, 0 dagen
Plaats: Parijs, Frankrijk

8.8/10
Malerhaus

Vertrek: 18 december, 0 dagen
Plaats: Fugen, Oostenrijk

8.1/10
Marriott Opera Ambassador

Vertrek: 18 december, 0 dagen
Plaats: Parijs, Frankrijk