Vakantiehuizen zoeken

Favoriete vakantiehuizen

U heeft nog geen favoriete vakantiehuizen.

 

Lastminute vakantie naar Finca El Palmeral (Vivienda Vacacional)

2081289-171416
 

v.a. 729

  • Beoordeeld met een 7.6
  • 3 sterren

Bekijk vrije data

Beschikbaarheid Prijs
Vertrek op 12 september 2025 729,- Boek

Bekijk alle vrije data

Finca El Palmeral (Vivienda Vacacional) in Los Llanos de Aridane



Na een prachtige tocht door het duidelijk zeer vruchtbare Aridanedal, waar ik diverse bananen- en avocadoplantages heb zien liggen, arriveer ik bij mijn okergele logeeradres voor de komende dagen. De finca wordt omringd door uitbundig bloeiende planten en palmbomen, wat het in combinatie met de vrolijke kleur van het appartementencomplex en het zwembad in de tuin een tropische uitstraling geeft.

Eigenaar Jose Carlos komt me met uitgestoken handen tegemoet. “Welkom, Eliza!”, begroet hij me hartelijk. Hij gaat me voor naar mijn recent volledig gerenoveerde appartement, dat door de houten afwerking een warme uitstraling heeft. Mijn terrasje blijkt een oase van rust en de uitzichten op de landelijke omgeving zijn adembenemend. De vriendelijke gastheer informeert of ik nog iets nodig heb. Als ik om me heen kijk, kan ik eigenlijk niets bedenken. Hooguit een paar leuke tips voor restaurantjes, die in het nabijgelegen Los Llanos de Aridane volop aanwezig zijn. Meer heb ik de aankomende dagen niet nodig!


  • Optional:wi-fi in openbare ruimte: (ter plekke te betalen);wi-fi op de kamer: (ter plekke te betalen),Pools:buitenzwembad(zoet water; ligstoelen; parasol),GeneralFacility:Officiële classificatie: zonder classificatie;geen kluisjes beschikbaar;kamers voor mindervaliden aanwezig (op aanvraag);voorzieningen voor mindervaliden (alleen op de begane grond; rolstoeltoegankelijk; aangepaste badkamer);parkeerterrein;wi-fi op de kamer (tegen betaling circa 14;00 € per week; contant te betalen);bedlinnen inclusief verschoning 1 keer;handdoeken inclusief verschoning 2 keer;schoonmaak kamer 1 keer per week;babybedje: voor deelnemers met leeftijd t/m 1 jaar gratis;verwarming: gratis,Kids:babybedje,Regular:geen kluisjes beschikbaar;kamers voor mindervaliden aanwezig (op aanvraag);voorzieningen voor mindervaliden (alleen op de begane grond; rolstoeltoegankelijk; aangepaste badkamer);parkeerterrein;wi-fi op de kamer (tegen betaling circa 14;00 € per week; contant te betalen);bedlinnen inclusief verschoning 1 keer;handdoeken inclusief verschoning 2 keer;babybedje;buitenzwembad(zoet water; ligstoelen; parasol);schoonmaak kamer 1 keer per week;babybedje: voor deelnemers met leeftijd t/m 1 jaar gratis;verwarming: gratis

Meer lastminute vakanties

8.2/10
Doubletree by Hilton Berlin Ku damm

Vertrek: 8 augustus, 0 dagen
Plaats: Berlijn, Duitsland

8.1/10
Sheraton Berlin Esplanade

Vertrek: 8 augustus, 0 dagen
Plaats: Berlijn, Duitsland

8.9/10
Marriott Berlin

Vertrek: 8 augustus, 0 dagen
Plaats: Berlijn, Duitsland

9/10
Waldorf Astoria

Vertrek: 8 augustus, 0 dagen
Plaats: Berlijn, Duitsland

8.9/10
Risorgimento Resort

Vertrek: 8 augustus, 0 dagen
Plaats: Lecce, Italië

8.1/10
Mercure Hamm

Vertrek: 8 augustus, 0 dagen
Plaats: Hamm, Duitsland

8.4/10
Welcome Meschede Hennesee

Vertrek: 8 augustus, 0 dagen
Plaats: Meschede, Duitsland

8/10
Mercure Tagungs Land

Vertrek: 8 augustus, 0 dagen
Plaats: Krefeld, Duitsland